Aktuality < O nás < Home

Aktuality

Režim vstupu do budov společnosti ATG pro návštěvníky a účastníky kurzů a zkoušek v době aplikace pandemického zákona

03 .06. 2021 Vážení zákazníci, ochrana zdraví svých zákazníků a zaměstnanců je pro společnost ATG prioritou. Při jednáních i kurzech / zkouškách dochází k interakci více nezávislých skupin lidí z různých firem, která by za určitých okolností mohla představovat riziko pro šíření nákazy SARS-CoV-2. V zájmu zdraví návštěvníků i zaměstnanců společnosti ATG a za účelem minimalizace rizika šíření nákazy proto ATG i nadále požaduje pro vstup do budov společnosti předložit:
  • buď originál antigenního či PCR testu, ne starším než 7 dní s výsledkem „negativní“ na recepci společnosti
  • nebo potvrzení zaměstnavatele o realizaci výše uvedeného testu podepsaný oprávněnou osobou zaměstnavatele (viz přiložený vzorový dokument)
  • nebo originál certifikátu o dokončeném očkování (tj. typicky po 2. dávce, pokud se nejedná o jednodávkové očkování) starším než 14 dní
Výsledek samotestu a prohlášení o prodělané nemoci SARS-CoV-2 ne starší 180 dní není pro vstup do budov společnosti ATG akceptován. I nadále je také požadováno podepsání Čestného prohlášení návštěvníka pro všechny návštěvníky. Vzorové dokumenty potvrzení zaměstnavatele a čestného prohlášení naleznete v příloze této aktuality.


zobrazit dokument  [1.07 MB]

ATG schváleno Cessna jako autorizovaná nezávislá NDI zkušební organizace

10 .05. 2021 ATG získalo schválení autorizované nezávislé NDI zkušební organizace. ATG s.r.o. splnilo požadavky CessnaCitation NDI Certification Program a je tak oprávněna k provádění inspekcí na letadlech Cessna Citation jako součást svých služeb v souladu s EASA Part 145 (D1).

This Toto schválení od Cessna Aircraft Company ie platné pro následující metody:
  • Radiogrická metoda
  • Metoda vířivých proudů
  • Ultrazvuková metoda
  • Kapilární metoda
  • Magnetická prášková metoda
  • Metoda zkoušení lepených spojů (Bondtesting)

  • zobrazit dokument  [1.3 MB]

Nový pokročilý ultrazvukový přístroj Sonatest VEO3 v prodeji

22 .04. 2021 Představujeme novinku od Sonatestu, nové VEO3 s dotykovou obrazovkou a živým TFM. Ve standardu konfigurace 32:128, možnost multiskenu PA, TFM a TOFD, vylepšené TFM a FMC (až 6 režimů najednou), stále se používá Linux, takže okamžitý náběh a plynulý chod bez sekání je samozřejmostí. Dotyková kapacitní obrazovka, kterou je možné ovládat i v rukavicích, tlačítkové ovládání zůstává i nadále. Více info na sales@atg.cz, příp. tel. 733595952 - p.Markarjanc


zobrazit dokument  [879 kB]

ATG i nadále poskytuje své produkty a služby, nyní s dodatečnými požadavky na vstup do budov společnosti

14 .03. 2021 Vážení zákazníci, naše společnost nepřerušila svoji činnost a i nadále nabízí své produkty a služby. Vzhledem k opatřením vydaným v rámci usnesení vlády ze dne 1.3.2021 a za účelem maximalizace ochrany zdraví návštěvníků i zaměstnanců společnosti jsme se rozhodli pro účely vstupu do budov společnosti ATG přistoupit k požadavku na prokázání se originálem antigenního či PCR testu s výsledkem „negativní“ na recepci společnosti. V souladu s požadavkem Vlády ČR na testování ve firmách tento výsledek testu nesmí být starší než 7 dní. Alternativně je možné předložit originál Potvrzení zaměstnavatele o realizaci testu podepsaný oprávněnou osobou zaměstnavatele. I nadále je také požadováno podepsání Čestného prohlášení návštěvníka. Vzorové dokumenty naleznete v příloze této aktuality.

V případě potřeby se obraťte na jednotlivá střediska naší společnosti.


zobrazit dokument  [1.07 MB]

Interpretace ATG k usnesení vlády ČR č. 1113 ze dne 4.11.2020

05 .11. 2020 Vážení zákazníci, naše společnost nepřerušila svoji činnost a i nadále nabízí své produkty a služby. Vzhledem k opatřením, vydaným v rámci posledního usnesení vlády č. 1113 ze dne 4.11.2020, jsou některé tyto služby nabízeny alternativní formou. V případě potřeby se o formě realizace jednotlivých služeb můžete informovat na jednotlivých střediskách společnosti. Alternativní forma provedení služby musí být vzájemně odsouhlasena se zákazníkem.

Společnost ATG již na začátku září zavedla a i nadále realizuje přísná hygienická opatření a omezila vstup a pohyb v prostorách společnosti za účelem ochrany zdraví zákazníků i zaměstnanců ATG.Zobrazit všechny aktuality
ATC Balteau Colenta Chemetall Kodak
Labino Phoenix Rohmann Socomate Sonatest
Positive SSL