Pro koho jsou naše kurzy určeny < Školení a kurzy < Home


Pro koho jsou naše kurzy určeny

Poskytujeme ucelené služby pro kvalifikaci technického personálu. Naše školení a personální kvalifikace jsou převážně zaměřeny na tyto pozice a oblasti:
  • NDT (nedestruktivní testování) - certifikace defektoskopického personálu
  • korozní inženýři
  • konstruktéry a technology
  • inspektory a kontrolory v průmyslových provozech
  • svářečský personál
  • technická příprava pro výkonné pracovníky, střední i vrcholový management
  • rekvalifikační programy k prodloužení vaší personální certifikace

Jak poskytujeme kurzy?

Každému studentovi chceme předat co nejvíce našich profesionálních zkušeností. Teoretická část kurzů probíhá v našich devíti učebnách, praktické zkušenosti získáte v našich laboratořích, plně vybavených pro veškerá testování a zkoušení. Naši lektoři jsou zkušení specialisti, kteří mají dlouhodobé zkušenosti z projektů v ČR i v zahraničí. Ceny našich školení zahrnují skripta, pomůcky a zařízení nezbytná pro úspěšné školení a přípravu ke zkoušce.Součástí ceny je i občerstvení pro kurzisty.

KAŽDÝ NÁŠ KLIENT OBDRŽÍ OSVĚDČENÍ O ABSOLVOVANÉM KURZU!

V areálu našeho školicího střediska je Vám k dispozici závodní jídelna s kantýnou. Rádi Vám doporučíme vhodné ubytování - můžete si vybírat ze 4 penzionů vzdálených od nás 300m, 1,5km a 3km.

Proč byste měli být školeni?

Díky neustálému tlaku na zvyšování produktivity a efektivnosti rostou také nároky na vzdělání a kvalifikaci zaměstnanců. Abyste takové požadavky zvládli, musíte být kontinuálně školeni. Naše školení poskytujeme nejen po nezávislým systémem (jako je norma ISO 9712), ale i pod systémem zaměstnavatelské certifikace (podle ASNT SNT-TC-1A a podle EN 4179 / NAS 410). Součástí našich školení jsou i speciální kurzy pod systémem ATG: VT svarů, VT trub, UTT, mezinárodní svářecí inspektor (IWI) a kurzy plant inspektorů (koroze, API 510, API 570, API 653).

INVESTICE DO VZDĚLÁNÍ JE PRVNÍM KROKEM K VAŠEMU ÚSPĚCHU!

Informace jak využít finanční podporu na získání kvalifikace od Úřadu práce nebo z jiných programů ESF naleznete zde.

Předběžná přihláška

V případě zájmu o jakákoli školení můžete zaslat formou naší předběžné přihlášky, kterou se k ničemu nezavazujete, ale zajistíte si účast v kurzu, jelikož kapacita kurzů z důvodu kvality je omezena.
ATC Balteau Colenta Chemetall Kodak
Labino Phoenix Rohmann Socomate Sonatest
Positive SSL