IRT - Služby a zkoušení < NDT zkoušení < Home

IRT - Služby a zkoušení

Zkušební proces
Nejvýznamnějšími a nejpožadovanějšími standardy pro IRT jsou ASTM E 1934 (Examining Electrical and Mechanical Equipment with Infrared Thermography) ASTM E 2582 (Standard Practice for Infrared Flash Thermography of Composite Panels and Repair Patches Used in Aerospace Applications). Z EN standardů lze jmenovat EN 13 187 (Tepelné chování budov) nebo ČSN ISO 18 434-1 (Monitorování stavu a diagnostika strojů).

Velmi časté je přímé použití specifikací zákazníků jako například NDT manual Boeing 737, Airbus A310 Airbus A318 – A321 atd.

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for pic/galerie/192(1) in /home/html/atg.cz/public_html/functions.php on line 33

Warning: getimagesize(pic/galerie/192(1)) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/html/atg.cz/public_html/functions.php on line 36

Služby pracovníků NDT Level III
  • kvalifikace personálu provádějícího NDT zkoušky
  • tvorba písemných postupů (Written Procedure), metodické provádění zkoušek, kritéria přípustnosti
  • zkoušky v laboratořích i na pracovištích
  • výstupy a protokolování výsledků
  • odborné garance, metodické činnosti a tvorba legislativy

Poradenství
V návaznosti na provádění činností v oblasti NDT nabízíme poradenskou činnost pro naše klienty. Naši specialisté vám doporučí vhodné metody a upozorní na případná omezení, upřesní volbu technik zkoušení v závislosti na požadavcích (citlivost zkoušení), optimalizují parametry zkoušení, vyberou zařízení a pomůcky, zajistí postupy pro bezpečnost práce, navrhnou pracoviště atd.
ATC Balteau Colenta Chemetall Kodak
Labino Phoenix Rohmann Socomate Sonatest
Positive SSL